Zod-anna-baner

KONTAKT

domek

Adres

Skarżysko-Kościelne

ul. Kościelna 16A

słuchawka

Dane kontaktowe:

tel./fax 41 271 49 38

kom. 505 135 169

501 798 739

O nas

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy „Anna” powstał w 2004 roku. Jest on usytuowany w miejscowości Skarżysko-Kościelne przy ul. Kościelnej 16A. Dwukondygnacyjny budynek, który w 2014 roku przeszedł generalny remont, jest w pełni przystosowany dla potrzeb ludzi w podeszłym wieku. Zapewniamy komfort i wygodę. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kościół pod wezwaniem Św. Trójcy, urząd pocztowy, przystanek autobusowy, a nawet zakład fryzjerski. Nasz ośrodek usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy. Do dyspozycji seniorów oddajemy komfortowe, pozbawione barier architektonicznych i umeblowane pokoje (jedno-, dwu- oraz trzyosobowe).

Celem funkcjonowania naszej placówki jest zapewnienie profesjonalnei opieki i lecznia dla osobom chorych i cierpiących a jednocześnie niewymagających intensywnego leczenia szpitalnego.
Nasza oferta kierowana jest szczególnie do tych chorych, których rodziny lub opiekunowie nie są w stanie sprostać wymaganiom dalszej opieki w warunkach domowych. W ramach naszych usług świadczymy opiekę w warunkach komercyjnych, jak również w ramach konratków z NFZ.

Służymy wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem. Dbając o bezpieczeństwo, staramy się aktywizować osoby starsze, budzić w nich radość i chęć do życia. Oprócz profesjonalnej opieki medycznej, wyżywienia oraz form aktywizacji, zapewniamy także opiekę duszpasterską, tak ważną dla naszych seniorów. Posiadamy aktualne zezwolenie wojewody na działanie nr 000000014942 oraz certyfikat wdrożenia i stosowania Systemu zarządzania Jakością ISO PN-EN ISO 9001:2009 Polskiej Akademii Jakości CERT.

na górę strony